fjrigjwwe9r0EKARECMS_AYARLAR:METAS
Tek Lider Akademi
Ana Sayfa | Online Ön Kayıt | Öneri ve Şikayet Bildirimi Lider Uzaktan Eğitim

DGS Kursları

Başarılarımız

Başarılarımız

 

  1. İlknur GÜNEŞ: Genel sıralamada Türkiye 5.si,Bölüm sıralamasında Türkiye 1.si
  2. Barış Ersel ASLANOĞLU:Türkiye 350.si
  3. Emine ÖZDEMİR:Türkiye 404.sü
  4. Cebrail ASLAN:Türkiye 528.si
  5. Meltem KARPUZCU:Türkiye 618.si
  6. Hüseyin MERCİMEK:Türkiye 813.sü
  7. Emine ÖZDEMİR:Gazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği 
  8. Ali BAŞTÜRK:Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  9. İrfan USLU: Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  10. Hanife İNCİ: Yıldız Teknik Üniversitesi  Mimarlık
  11. Betül ÇEVİL: Erciyes Üniversitesi Ziraat Mühendisliği
  12. Bedirhan ŞAHİN: Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  13. Tuğba BAYRAKTAR: Uludağ Üniversitesi Mimarlık
  14. Ziya ÖZSOY: Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  15. Dilara SORGİT: Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği
  16. Muhammed YOLÇİ: Özyeğin Üniversitesi Mimarlık
  17. Müge AKTIN: Dumlupınar Üniversitesi Hemşirelik
  18. Tuğba SATICI: Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği
  19. Gülçin ERDOĞAN:Ankara Üniversitesi İstatistik
  20. Ayşe BOZ: Bülent Ecevit Üniversitesi Çevre Mühendisliği
  21. Sercan FETİLER: Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları
  22. Elif Büşra OKUR:Lefke Avrupa Üniversitesi Fizik Tedavi(BURSLU)
  23. Verda ÇETİN: Atatürk Üniversitesi Moleküler Biyolojı ve Genetiği
  24. Hasan KIRCA:Celal Bayar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  25. Burçin SOP: Bilecik Şeyhedepali Üniversitesi Makina ve İmalat Mühendisliği
  26. Hasan ÇOLAK: Süleyman Demirel Üniversitesi  İnşaat Mühendisliği
  27. Mustafa YAKUT: 100. Yıl Üniversitesi Gıda Mühendisliği
  28. Demet EMETLİ: İstanbul Arel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  29. Serkan ÖZMEN: Yakın Doğu Üniversitesi Hemşirelik
  30. Okan ÇETİNKAYA: Namık Kemal Üniversitesi Elektronik ve Hberleşme Mühendisliği
  31. Tolunay UYSAL: Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği
  32. Yunus BAYRAK: Bülent Ecevit Üniversitesi Makina Mühendisliği
  33. Sinan DİNÇ: Erzincan Üniversitesi İnşaat Mühendsliği
  34. Pınar ÖZKUL: Kırıkkale ÜniversitesiÇocuk Gelişimi
  35. Onurhan ÖNCEL: Bursa Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
  36. Hande ÖZÇETİN: Süleyman Demirel Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlığı
  37. Atakan YİĞİT:  Karabük Üniversitesi  Endüstri Mühendisliği
  38. Faruk BALCI: Maltepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  39. Osman ÇAKMAKOĞLU. 19 Mayıs Üniversitesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği
  40. Furkan YILMAZ: Kafkas Üniversitesi Veterinerlik 
  41. Gamze KARAKOÇ: 19 Mayıs Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
  42. Hüseyin AKKUŞ: Adnan Menderes Üniversitesi Makina Mühendisliği
  43. Cemil GÖZET: Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
  44. Özge ÇAKMAK: Akdeniz Üniversitesi Gıda Mühendisliği
  45. İbrahim PAMUK: Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  46. Pelin UĞURLU: Sakarya Üniversitesi Sosyolojı
  47. Mehmet TOPAL: Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  48. Cebrail TEKATLI: İskenderun Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  49. Sevgi KAPLAN:Mustafa Kemal Üniversitesi Fizik Tedavi
  50. Adem DEMİRÖREN: Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası Ticaret
  51. Turgay CANSEVER:Mustafa Kemal Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  52. İsmail AZTOPAL: 19 Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Öğretim ve Teknolojısı
  53. Fehmi AK: Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
  54. Gülseren ÇAPAŞ: Girne Amerikan Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
  55. Asmar MAMMADOVA: 19 Mayıs Üniversitesi Mimarlık
  56. Mehmet ÇİLÇE: Doğu Akdeniz Üniversitesi: Mekatronik Üniversitesi
  57. Cansu TUNCER: Adnan Menderes Üniversitesi İdari İktisadi Bilimler Fakültesi
  58. Mehmet YÜKSEL: Adnan Menderes Üniversitesi Veterinerlik
  59. Öykü ÜSTÜNDAĞ: Aksaray Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri
  60. Burak YILDIRIM: Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  61. Mahmut KURTARAN: Selçuk Üniversitesi Veterinerlik
  62. Hakan KOCAMAN: Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  63. Gülsüm KAYA: Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği
  64. Yasin KÖK: Erciyes Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği
  65. Ümmü AKSOY: Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
  66. Onur NİSKO: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi(BURSLU)İnşaat Mühendisliği
  67. Elmas ÇINAR: Niğde Üniversitesi Mimarlık
  68. Aslı KURU: Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  69. Kader AKSU: İstanbul Kemer Burgaz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  70. Figen FİLİZ: Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Enerjı Sistemleri Mühendisliği
  71. Deniz SAVTAK: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Makina Mühendisliği
  72. Cemile PEŞİN: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Banka ve Finans 
  73. Cem DOĞAN: Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret
  74. Zeliha TAŞTEKİN: Doğu Akdeniz Üniversitesi(%100 BURSLU) Endüstri Mühendisliği
  75. Caner SARIOĞLU:İstanbul Aydın Üniversitesi Odyolojı
  76. Mehmet TOP:Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ilgisayar Mühendisliği
  77. Kübra KÜÇÜK:Selçuk Üniversitesi Çovuk Gelişimi
  78. Gamze ÜNLÜ: Trakya Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojıleri Öğretmeni
  79. Merve MÜEZZİNOĞLU:Pamukkale Üniversitesi Jeolojı Mühendisliği
  80. Demet KINALI: İzmir Yüksek Teknolojı Enstitüsü Mühendislik Fakültesi Mimarlık
  81. İbrahim ÖZKAYA: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  82. Erdem HEPŞEN: Galatasaray Üniversitesi İktisat
  83. İsmet SIRIKLI: Gaziantep Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları
  84. Sinan KIROĞLU: Anadolu Üniversitesi İktisat
  85. Burak ERTAŞ:Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  86. Mehmet ESKİLİ: Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  87. Hale AKMAN: Gümüşhane Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi
  88. Gülbahar ÇETİN: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Turizm Rehberliği
  89. Gamze DUR:Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Peysaj Mimarlığı
  90. Alper HEPEYİLER: Celal Bayar Üniversitesi Banka ve Finans
  91. Ömür AKMAN:Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  92. Kadir TUNCA: Baykan Ağrı İbrahim ÇEeçen Üniversitesi İslami Bilimler
  93. Kadriye AKŞİT: Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Maliye
  94. Süleyman DOĞAN: Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  95. Mehmet YÜKSEL: Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
  96. Gizem GEDİK:İzmir Yüksek Teknolojı Enstitüsü Mühendislik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
  97. Okan UYSAL: Konya Karatay Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  98. Emre KALINCI: Cumhuriyet Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım
  99. Serpil KORU: Anadolu Üniversitesi Sosyolojı
  100. Şule TÜLÜ: Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
  101. Gülben AKAR: Anadolu Üniversitesi Maliye
  102. Mustafa YANDIM:Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
  103. Ümit Sevim AYDIN: Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Metalurjı ve Malzeme Mühendisliği
  104. Haydar ÇİÇEK: Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği
  105. Mehmet KARA : Anadolu Üniversitesi Maliye
  106. Sevgi KARAKAŞ: Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler
  107. Kübra ACER: Anadolu Üniversitesi Maliye
  108. Müslüm ÇELİK:Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
  109. Merve Keskin: Anadolu Üniversitesi Maliye
  110. Pınar TEKER: Anadolu Üniversitesi İktisat
  111. Binay KÖKSAL: Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
  112. Serkan DAMAR: Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
  113. Emre TUĞRUL: Anadolu Üniversitesi İşletme
  114. Nergiz ARSLAN: Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
  115. Mert HATİPOĞLU: Anadolu Üniversitesi İktisat
  116. Hakan BOZTEPE: Anadolu Üniversitesi İşletme
  117. Ekrem YAPICI: Anadolu Üniversitesi Maliye
  118. Mert KAVRUK: Anadolu Üniversitesi Mekatronik
  119. Cihan GÖZSÜZ: Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler
  120. Burcu CAMBEL: Anadolu Üniversitesi İşletme
  121. Hakan ÖZTÜRK: Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
  122. Esen SERİN. Anadolu Üniversitesi Maliye
  123. Dilara YILDIZHAN: Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Kurslarımız

Kurs Programları

Genel Bilgiler

Başarılarımız

Kursun verildiği şubelerimiz

KAYDET

Tek Lider Akademi ve Okulları Genel Merkez

Özel Tek Lider Eğitim Kurumları San. ve Tic. Ltd. Şti
Serhat Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:33 Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 435 33 55 -