fjrigjwwe9r0EKARECMS_AYARLAR:METAS
Tek Lider Akademi
Öneri ve Şikayet Bildirimi Lider Uzaktan Eğitim

Hemen Kayıt Olun!

1

Online Ön Kayıt Formunu Doldurun

2 img

Danışmanlarımız Sizi Arasın

3

Kesin Kayıt İşleminiz Tamamlansın

Tek Lider Akademi'de Öğrenci Olmak

Alanında en iyi kadro

Kendi branşlarına ve ÖSYM’nin sınavlarına hakim, uzman ve zengin eğitim kadrosu ile öğrenciyi doğru yönlendirir ve öğrencinin hazırlık sürecinde etkin rehberlik desteği sunar.

Ücretsiz Uzaktan Eğitim

Dershane içi eğitim dışında ikinci bir dershane yaklaşımıyla sunduğu Tek Lider Akademi eğitim kadrosunun hazırladığı uzaktan eğitim sisteminden öğrencilerinin ücretsiz ve sınırsız bir şekilde yararlanmasına imkan sağlar.

Kaliteli ve nitelikli yayın

Eğitim sürecini, bir bütün olarak değerlendirirken bu süreçte yayıncılık alanında da uzmanlaşmış öğretmen kadrosunun hazırladığı kapsamlı ve zengin yayınları ile öğrencilerine destek vermektedir.

Ücretsiz Etüt Programları

Öğrencilerin çözemediği sorularını sorabileceği bire bir ya da toplu etüt programlarına online başvuru sistemi ile kayıt olma imkanı sağlayıp öğrencilerine kolaylık sunar.

Hizmetlere kolay erişim

Öğrenciler bilgisayar, akıllı telefon ve tablet bilgisayarını kullanarak öğrenci sisteminden başta, deneme sınavlarına kayıt olabilir; sınav sonuçlarını görebilir; etütler için randevu alabilirler.

TR Geneli Deneme Sınavları

Öğrencilerine sunduğu yıllık sınav takvimi ile tüm şubeler bazında yıl boyunca farklı soru tarzlarıyla haftalık uygulanan Türkiye geneli deneme sınavlarıyla öğrencilerin başarı sıralamalarını geniş bir kitle içinde görerek kendilerini değerlendirmesine olanak sağlar.

Online Ön Kayıt Formu

Online ön kayıt başvurusunun yasal bağlayıcılığı yoktur. Eğitim danışmanlarımız sizi arayarak kesin kayıt işleminizi tamamlayacaklardır.Gönder
KAYDET KAYDET

Tek Lider Akademi ve Okulları Genel Merkez

Özel Tek Lider Eğitim Kurumları San. ve Tic. Ltd. Şti
Buca OSB Mah. 3/20 Sokak AFG Matbaa No:17 Buca/İZMİR
0 (542) 289 81 29 -